Hľadáme posilu kolegu na pozíciu PREDAJCA

Voľné miesto v chránenej dielni

Ide o pracovné miesto do chránenej dielne ZŤP 41% +

pracovný čas je 8 hodín vrátane obedovej prestávky, možná pozícia aj na polovičný úväzok t.j. 4 hodiny

Miesto je vhodné pre každého aj mimo chránenej dielne.

Počet voľných pracovných miest: 1

Milí priatelia hľadáte prácu? Máte chuť pracovať v kreatívnom obchodnom tíme? Tak ste tu správne!

Hľadáme človeka s chuťou pracovať, kreatívneho obchodníka s pokročilou znalosťou práce s počítačom a internetom.

Druh a náplň práce:

Cenové ponuky, ovládanie skladového hospodárstva, internet, word, excel, outlook nahadzovanie produktov na e-shop, spracovavanie objednávok a expedícia objednávok. Komunikácia so zákazníkmi, predaj a ponuka produktov. Technická zručnosť je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca:

Internet – vysoká
Ekonomické programy – MRP – elementárna
Grafické programy – pokročilá
Kancelárske balíky – Microsoft Excel – pokročilá
Kancelárske balíky – Microsoft Outlook – pokročilá
Kancelárske balíky – Microsoft Word – pokročilá

Všeobecné spôsobilosti:

analyzovanie a riešenie problémov
digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti)
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
manuálna zručnosť
matematická gramotnosť
organizovanie a plánovanie práce
osobnostný rozvoj
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
rozhodovanie
samostatnosť
technická gramotnosť
tímová práca
vyjednávanie
Osobnostné predpoklady
analytické myslenie
asertivita
empatia
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
pozornosť
praktické myslenie
predstavivosť
sebaistota
technický talent
trpezlivosť
Ďalšie požiadavky
Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť a úslužnosť, trpezlivosť
Pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovný čas je od 8:00 – 16:00
Pracovné dni Pondelok až piatok, sviatky sa nepracuje
Mzda a výhody
Ku základnej zložke mzdy po skúšobnej dobe – mesačné odmeny, ktoré sú viazané na dochádzku a celkové plnenie pracovných povinností úspešnosť obchodnej činnosti.
Vianočné darčekové balíčky.
– „Obedná“ prestávka (30 min.) sa nenadrába.
– pracovná doba je 8 hodín vrátane obeda, soboty a nedele a sviatky sa nepracuje.

Od uchádzačov žiadame životopis.

Máš záujem kontaktuj nás
Náš elektronický obchod

Profesionálna gastrotechnika za najlepšie ceny!

Vám dodáme hneď no najneskôr do dvoch týždňov! Projekcia a kompletné vybavenie kuchýň za najlepšiu cenu!

ZDIELAŤ NA FACEBOOKU