Riešenie pre všetkých

Ste živnostník alebo obchodná spoločnosť? Chcete mať k dispozícii vždy tú najmodernejšiu techniku na vašej prevádzke či vo vašej kuchyni a naplno ju využívať spolu s prídavnými asistenčnými službami a dokonalým poistením? Klasický alebo finančný lízing? Prípadne prenájom s komplexnými službami? Aký typ financovania je pre vás najvhodnejší? Spolu s našimi partnermi pre vás určite nájdeme riešenie, ktoré bude najlepšie vyhovovať vám a vášmu projektu.

Tu nájdete štyri dobré dôvody …

… ktoré pre vás ako zákazníka hovoria v prospech lízingu:

Pomáha udržať likviditu.

Robíte vždy na najkvalitnejších strojoch

Šetrí Váš kapitál

Lízing šetrí vlastný kapitál a posilňuje tak vašu bonitu voči bankám. Nákup v hotovosti odčerpáva likviditu podniku a často vedie k časovo náročným rokovaniam o dodávateľských prípadne bankových úveroch. Lízing naproti tomu neobmedzuje váš manévrovací priestor pri dodávateľských úveroch, ani nezaťažuje vašu bilanciu pre jednania s finančnými inštitúciami. Keďže zariadenia zostávajú vlastníctvom lízingovej spoločnosti, nezhoršuje sa – na rozdiel od kúpy – pomer vlastného kapitálu a bilančnej sumy, vlastného kapitálu a investičného majetku. Zrátané a podčiarknuté to znamená: Využívate najmodernejšie technológie, zlepšujete súčasne svoju bonitu, bilančné charakteristiky a tým rating svojho podniku.

Dáva istotu plánovania.

Platíte až vtedy, keď technika vo vašom podniku

Lízingové splátky sú nákladovou položkou

Prenajať si nové IT zariadenia sa oplatí. Dôvod: Platíte až vtedy, keď technika vo vašom podniku odovzdáva svoju pridanú hodnotu. Namiesto vysokých obstarávacích nákladov, ktoré sa musia jednorazovo zaplatiť, platíte pravidelné lízingové splátky s výnosmi, vznikajúcimi pri použití a s využitím zariadení. To od začiatku rozširuje vaše investičné možnosti. K tejto výhode tzv. Pay-as-you-earn sa pridáva istota plánovania. Konštantné lízingové splátky sú nákladovou položkou, ktorú možno v plánovaní vášho podniku ľahko kalkulovať.

Umožňuje väčšie investície

Vaše zariadenie vďaka novej technológii zvýši výkon

Investovanie do nových zariadení za nízke splátky

Nízke splátky nahrádzajú vysoké kúpne ceny, pretože obchodný vývoj často vyžaduje potrebu novej techniky. Aby ste mali so svojím podnikom úspech, musíte stále investovať do pokrokových gastronomických technológií a zariadení. Avšak nákup viaže kapitál a vďaka krátkym inovačným cyklom sú mnohé zariadenia zastarané skôr, ako sa zaplatia resp. odpíše ich účtovná hodnota. Riešenie: lízingová ponuka od GRENKE. Vďaka nízkym mesačným splátkam môžete investovať do novej techniky presne vtedy, keď ju potrebujete. Zostávate tak na čele pred konkurenciou vaše zariadenie tak môže spĺňať kvalitu a dopyt zákazníka.

Ponúka flexibilitu.

GRENKE vám preto ponúka lízing možnosťou výmeny

Udržiavajte Váše zariadenie vo výbornom stave

Vďaka možnosti výmeny, ktorú GRENKE ponúka, udržiavate váš technologický park vo výbornom stave. Ak si nakúpite informačné technológie do vlastného majetku, na roky sa zaviažete. Avšak technika sa rozvíja rovnako ako váš podnik – veľmi rýchlo. GRENKE vám preto ponúka leasing s možnosťou výmeny. Ak na trh prídu výkonnejšie alebo úspornejšie zariadenia, než sú tie, ktoré ste si prenajali, môžete ich počas platnosti zmluvy a bez zvýšenia lízingových splátok vymeniť. Ak váš podnik rastie a stúpajú vaše potreby technického vybavenia, je možné lízingovú zmluvu rozšíriť pridaním nových zariadení.

Financovanie vášho nákupu je možné rýchlo a jednoducho vybaviť priamo u nás. Uzatvorenie zmluvy s GRENKE je naozaj mimoriadne jednoduché a podstatne rýchlejšie ako vybavenie žiadosti o úver

LÍZINGOVÁ KALKULAČKA

VYBAVTE SI LÍZING ONLINE

Lízingová kalkulačka

Riešenie pre všetkých! Vytvorte si leasingovú kalkuláciu podľa Vášho želania. Nezdržíte sa, trvá to len pár minút. Je to jednoduché stačí ak kliknete na obrázok a ste v nej.

Alebo tu: Grenke Lízingový Kalkulátor